KONVANSİYONEL YAPILAR

Geleneksel Bina Sistem Çözümleri

Taahhütlerimizde, bir yapının tasarımı, tüm projelerinden, her türlü imalat ve montajına, temelden çatıya her detayının tamamlanarak, işverene kullanıma hazır halde teslimine kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun, sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmek hedefimizdir.

Kurucularımızın iş deneyimlerinin çok iyi olması sebebiyle, her türlü işlerde kaliteli malzeme kullanmakta ve işçilik prensibinden taviz vermemekteyiz. Mimar ve inşaat mühendislerinden oluşan çekirdek kadromuzla estetik ve kalite unsurlarını ön plana çıkartmaktayız.

Genç ama deneyimli, araştırmacı ve dünya teknolojisini yakından takip eden bir ekip oluşturan firmamız, mimar, mühendis ve tekniker kadrosu; değişik yapı türleri için ürettiği çözümleri ile bugün pek çok iddialı projeye imza atmıştır. Araştırma ve geliştirme yolu ile dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından inceleyerek, ülkemize adaptasyonunu sağlamaktadır.

ENDÜSTRİYEL YAPILAR

Yüksek Teknoloji Prefabrik ve Çelik Yapı Sistem Çözümleri

Endüstriyel Yapı sektöründe, yurtiçi ve yurtdışında doğru teknolojileri kullanarak, anahtar teslim çözümler sunan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği lider ve güvenilir bir şirket olmayı hedeflemekteyiz. Endüstriyel yapı sektöründe ön üretimli beton ve çelik sisteminin önemini ve avantajlarını, güvenli ve çevre dostu yapılar inşa ederek; tasarım, proje ve uygulamada kalite anlayışı ile birlikte ekonomik ve hızlı çözümler üretip, müşteri memnuniyetini esas alarak; ülkemizi uluslararası alanda da en iyi şekilde temsil etmek amacındayız.

Endüstriyel yapı alanında, konusunda sektörün lideri olan firmamızla, çelik yapılar alanında uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde Türkiye ve dünya pazarında her sektörle ilgili endüstriyel yapıların tasarımı, imalatı ve montajı sahasında hizmet vermekteyiz.

Son derece sağlam, sağlıklı, uzun ömürlü, fonksiyonel ve depreme dayanıklı olması nedeniyle tercih edilen çelik ve ön üretimli beton yapılar sahasında tecrübeliyiz. Hedefimiz, “Yapıda Bilim ve Teknoloji” ilkesine uygun olarak, ön üretimli ve çelik yapılar konusunda ileri teknolojiler geliştirerek ve kullanarak, işverenlerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet vermektir.

KURUMSAL DEKORASYON

Tadilat, Dekorasyon, Restorasyon ve Güçlendirme Sistem Çözümleri

Edindiğimiz bilgi ve deneyim, yaşam standardını arttırmak için, barınma, dinlenme, çalışma, eğlenme gibi her türlü mekânları işlevsel, fonksiyonel, ekonomik ve teknik olanaklarla bağdaştırıp, estetik yaratıcılıkla inşa etmekteyiz. Geçmişin birikimleri ile geleceği hazırlayarak kaliteli yaşam çevreleri oluşturmak üzere, her türlü konut, ev, işyeri mağaza dekorasyonları, mobilya imalatları ile mimari proje ve inşaat uygulamaları yapmaktayız.

Kişiye ve kuruma özel mekânlar oluşturmak için öncelikle kullanıcının yaşam tarzı, hayat biçimi ve istekleri tespit edilerek, topladığımız verilerle mimari bilgilerimizi birleştirerek kullanıcının hayalleri ile buluşturduğumuz tasarımlarımızı uygulamaktayız.

LFM Yapı olarak kullanılan mekânların insan hayatına renk kattığını, doğaya bakış açısıyla doğru orantılı olarak değişiklik gösterebildiğini öngörmekte ve çalışmalarımızı bu yönde yürütmekteyiz. Bu nedenle mekânların, kullanım amaçlarına uygun olarak en verimli, estetik ve sanatsal bir şekilde düzenlenmesi hedefimizdir.

Depreme karşı binaların güçlendirilmesi uzmanlık ve titizlik gerektiren bir çalışmadır. Biz bu tür işlerde; mevcut binanın etüdü, depreme dayanıklı hale gelmesi için son yönetmeliklere göre projelendirilmesi ve uygulamasının yapılması konusunda deneyimli kadrosu ile komple hizmet vermekteyiz. Hatalı ve eksik teknolojilerle üretilen binaların tekrar kullanılabilir hale getirilmesi öncelikli hedefimiz olmuştur.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Konut, Yap işlet Devret Yatırımları

Artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur.

Amacımız; her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmek; inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevleri en ince ayrıntılarından başlayarak, daima en iyisini ve uygununu hedefleyerek üretmektir.

  • Gayrimenkul pazarındaki arz-talep dengeleri temel alınarak, özgün ihtiyaçlarınıza uygun somut tasarım ölçütleri ve proje tanımı geliştirilir,
  • Fizibilite ve finansal modellemeler hazırlanır,
  • Değer ve geri dönüş hesapları ile proje kararınıza temel oluşturulur ve projenizin ticari başarısı güvence altına alınır,
  • Tasarımcı seçimi ve stratejik planlama çalışmaları yapılır, tüm süreç yönetilir ve periyodik olarak raporlanır,
  • “Gelir Maksimizasyonu” ve nitelikli planlama ile “Çözüm Optimizasyonu” sağlanır.