KURUMSAL DEKORASYON (Tadilat / Onarım / Güçlendirme)

Edindiğimiz bilgi ve deneyim, yaşam standardını arttırmak için, barınma, dinlenme, çalışma, eğlenme gibi her türlü mekânları işlevsel, fonksiyonel, ekonomik ve teknik olanaklarla bağdaştırıp, estetik yaratıcılıkla inşa etmekteyiz. Geçmişin birikimleri ile geleceği hazırlayarak kaliteli yaşam çevreleri oluşturmak üzere, her türlü konut, ev, işyeri mağaza dekorasyonları, mobilya imalatları ile mimari proje ve inşaat uygulamaları yapmaktayız.

Kişiye ve kuruma özel mekânlar oluşturmak için öncelikle kullanıcının yaşam tarzı, hayat biçimi ve istekleri tespit edilerek, topladığımız verilerle mimari bilgilerimizi birleştirerek kullanıcının hayalleri ile buluşturduğumuz tasarımlarımızı uygulamaktayız.

LFM Yapı olarak kullanılan mekânların insan hayatına renk kattığını, doğaya bakış açısıyla doğru orantılı olarak değişiklik gösterebildiğini öngörmekte ve çalışmalarımızı bu yönde yürütmekteyiz. Bu nedenle mekânların, kullanım amaçlarına uygun olarak en verimli, estetik ve sanatsal bir şekilde düzenlenmesi hedefimizdir.

Depreme karşı binaların güçlendirilmesi uzmanlık ve titizlik gerektiren bir çalışmadır. Biz bu tür işlerde; mevcut binanın etüdü, depreme dayanıklı hale gelmesi için son yönetmeliklere göre projelendirilmesi ve uygulamasının yapılması konusunda deneyimli kadrosu ile komple hizmet vermekteyiz. Hatalı ve eksik teknolojilerle üretilen binaların tekrar kullanılabilir hale getirilmesi öncelikli hedefimiz olmuştur.