ENDÜSTRİYEL YAPILAR (Prefabrik / Çelik Yapılar)

Firmamız müşterilerinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda gerçekleştirdiği yatırım ve modernizasyon çalışmalarıyla kendini sürekli yenileyecek, her türlü imalatı yapabilecek yapıdadır.

Endüstriyel Yapı sektöründe, yurtiçi ve yurtdışında doğru teknolojileri kullanarak, anahtar teslim çözümler sunan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği lider ve güvenilir bir şirket olmayı hedeflemekteyiz. Endüstriyel yapı sektöründe ön üretimli beton ve çelik sisteminin önemini ve avantajlarını, güvenli ve çevre dostu yapılar inşa ederek; tasarım, proje ve uygulamada kalite anlayışı ile birlikte ekonomik ve hızlı çözümler üretip, müşteri memnuniyetini esas alarak; ülkemizi uluslararası alanda da en iyi şekilde temsil etmek amacındayız.

Endüstriyel yapı alanında, konusunda sektörün lideri olan firmamızla, çelik yapılar alanında uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde Türkiye ve dünya pazarında her sektörle ilgili endüstriyel yapıların tasarımı, imalatı ve montajı sahasında hizmet vermekteyiz.

Son derece sağlam, sağlıklı, uzun ömürlü, fonksiyonel ve depreme dayanıklı olması nedeniyle tercih edilen çelik ve ön üretimli beton yapılar sahasında tecrübeliyiz. Hedefimiz, “Yapıda Bilim ve Teknoloji” ilkesine uygun olarak, ön üretimli ve çelik yapılar konusunda ileri teknolojiler geliştirerek ve kullanarak, işverenlerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet vermektir.