HAKKIMIZDA

LFM Yapı İnşaat Mimarlık Ltd. Şti. Mimar Levent ERDEM ve Mimar Meltem ERDEM girişimiyle 2002 yılında kurulmuştur. Müteahhitlik ve taahhüt sektöründe kalite, güven ve azami müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekte ve günümüzde de bu doğrultuda ilerlemektedir.

2013 yılının 2. çeyreğinde Trio Endüstri Ltd. Şti. adı ile bir grup firması oluşturmuş ve bu firma ile müteahhitliğin yanı sıra gayrimenkul yatırım geliştirme alanında kurumsallaşmış ve uzmanlaşmıştır. Şirketimiz bugüne kadar alışveriş ve iş merkezleri, endüstriyel yapılar, konut ve turizm sektörlerindeki yapılarda yer almıştır.

Projelerinde kalite, maliyet ve süre hedeflerinden hiçbir zaman taviz vermeyen firmamız, çalışmanın büyüklüğüne ve projelerin gerçekleştirileceği bölgelerin konumlarına göre hızlı ve organize olabilecek bir yapıya sahiptir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır bu nedenle ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Firmamızı güçlü kılan en önemli etken; başarılı proje tasarımları ile beraber mühendislik bilgisini öne çıkaracak kalitedeki çalışanlara sahip olmasıdır. Bu doğrultuda müşterilerimizin istek ve beklentilerine her zaman önem vermekte, projelerimizde hedeflediğimiz kaliteyi kurumsal yapımızda ve müşteri ilişkilerimizde de hedeflemekteyiz.

LFM Yapı olarak grup firmalarıyla beraber müşterilerinin istek ve memnuniyetleri doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışında, tasarımdan projeye, projeden inşaata her türlü hizmet alanında gelişmeyi sürdürmekteyiz.